1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Ukrainian English French German Italian Polish Russian

Плануйте відпочинок разом з нами!

Ми пропонуємо

  • Європейський сервіс
  • Індивідуальний підхід
  • Професійний персонал
  • Незабутні враження

Правила проживання в апарт-готелі

1. Ці Правила розроблено на основі чинного Законодавства України, указів Державного Комітету України про житлово-комунальне господарство, Державного комітету України про туризм, Кабінету Міністрів України, та з урахуванням вимог Ради Міжнародної готельної асоціації.

2. Номер та ключі надаються гостю після пред’явлення паспорту та оплати за проживання. При виїзді гостя адміністратор приймає номер і ключі. У разі втрати ключів, псування або зникнення майна, клієнт відшкодовує вартість нанесеного збитку згідно прейскуранту цін.

3. При проживанні у готелі менше доби (24 години) оплата здійснюється за повну добу.

4. Першочергове право на розміщення у готелі отримують особи, що забронювали номер, інші гості розміщуються за наявності вільних номерів.

5. Бронювання номера здійснюється по телефону. Гарантоване бронювання можливо тільки при оплаті за першу добу проживання. При відміні бронювання більш ніж за 2 доби до дати заїзду, передоплата підлягає поверненню у повному обсязі.

6. Адміністратор має право відмовити у проживанні гостям, що не мають при собі паспорта або документу, що його замінює; гостям, що знаходиться у стані сильного алкогольного сп’яніння та під дією інших психотропних засобів; за відсутності плати за номер у необхідній сумі, а також, якщо гість відмовляється дотримуватися встановлених правил проживання.

7. З 22:00 до 8:00 години ранку у приміщенні апарт-готелю необхідно зберігати тишу і уникати дій, що можуть завадити відпочинку інших мешканців.

8. Куріння в апарт-готелю «Райське яблуко» суворо ЗАБОРОНЕНЕ з метою пожежної безпеки і з шанобливого ставлення до людей, що заїжджають після Вас. При розміщенні дітей на наявних ліжках, проживання їм надається безкоштовно. Адміністрація міні-готелю не несе відповідальність за збереження документів, грошей, коштовних речей, залишених у номері.

Персонал нашого готелю зробить усе, аби ваш відпочинок був комфортнішим і залишив чудові спогади про нас і наше місто.

Адміністрація